vesti24.mk

Tag : Ропство

СВЕТ

Кание Вест со нов скандал: Ропството е право на избор!

Ivana
Познатиот рапер, Кание Вест повторно предизвика бура во светската јавност со неговото последно интервју дадено за таблоидот ТМЗ. Разговорот беше по повод неговиот нов музички...