vesti24.mk

Tag : роџер федерер

ЖИВОТ

Мирка Федерере сопругата на Роџер Федерер била верена со султан! Оваа тајна долго ја криела од јавноста!

Ferad Aruc
Мирка Федерер, сопругата на Роџер Федерер е многу повеќе од обичните сопруги на спортистите. Според податоците на Гугл, минатата година била една од напознатите луѓе
Uncategorized

Ѓоковиќ го објавија полот на бебето

admin
Српските медиуми пренесуваат дека Новак и Јелена Ѓоковиќ неодамна го дознале полот на бебето кое треба да се роди во август. Според пишувањата на магазинот