vesti24.mk

Tag : Саше Политико

ВЕСТИ

Саше Политико: Драги педери, во име на заедничката кауза ве молам машки да го истрпите овој напад! (ФОТО)

admin
Драги педери, знаете дека сме сојузници и заедно во оваа битка. Овој пат ни криви ни дужни Заев ве поткачи и ве молам во името
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ВИДЕО: Саше Политико ја објави снимката од инцидентот со Минчо Јорданов

admin
Новинарот Саше Ивановски – Политико го објави видеото од инцидентот на настанот за одбележување 20 години од постоењето на „Макстил“. Како што се гледа од снимката, тој