vesti24.mk

Tag : свекрва

ЗАБАВА

За правиот да биде вистински: Пред да му кажете „ДА“, запознајте ја свекрвата

admin
Мажите се она што од нив направиле нивните мајки, вели една поговорка. И навистина, мајката неверојатно многу влијаје на тоа каков маж ќе стане синот,
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Хороскоп за свекрви: Овенот наредува, девицата опсесивна, лавот сака да доминира…

admin
Кој хороскопски знак е вашата свекрва? Прочитајте го овој забавен хороскоп и дознајте нешто повеќе за нејзиниот карактер. Овен Сака да наредува, па кога ќе