vesti24.mk

Tag : свети валентин

ЗАБАВА

Најужасната понуда за тоа како да го поминете денот на вљубените: Оваа држава ви дава да си изберете бубашваба (ФОТО)

admin
Една зоолошка градина во американската сојузна држава Тексас годинава им предложи на самците за Денот на вљубените наместо цвеќе, бомбони или романтични вечери, да даваат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Не им го спомнувајте: Овие хороскопски знаци не го поднесуваат Денот на вљубените

admin
Една од главните теми во февруари дефинитивно е Денот на вљубените. И додека едни едвај го чекаат, други на самото споменување на овој ден „им...