vesti24.mk

Tag : Светлана Цеца Ражнатовиќ

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Цеца грмеше во Минхен, запеа и нејзината ќерка

Ivana
Популарната српска пејачка Цеца Ражњатовиќ одржа концерт во Минхен и ги отпеа сите нејзини хитови. Шлаг на целокупниот делириум што се случуваше на концертот беше
ЗАБАВА

„Имаше се и сешто“ – Цеца конечно проговори за интимниот живот после Аркан

admin
Светлана Цеца Ражнатовиќ без сомнеж е една од најголемите ѕвезди на Балканот. Со самото тоа интересот за нејзиниот приватен живот е и тоа како огромно.