vesti24.mk

Tag : светлана црнокрак биографија

Uncategorized

Уште една титула за македонска убавица! Мис Медитеран 2017!

admin
Евгенија Ризова е девојката која ја понесе титулата Мис Медитеран 2017 и со тоа и донесе уште една победа на Македонија на интернационалните избори за убавина.
Uncategorized

ВИДЕО: Кога манекенките паѓаат на модна писта…

admin
еудобните високи потпетици честопати се главни виновници за незгодите на манекенките на модните писти. Во нова компилација, прикажани се болни паѓања на манекенки, кои покрај