vesti24.mk

Tag : Светски економски форум

СВЕТ

Хит! Сите гледале во неговите чорапи: Премиерот го запалил Давос со изборот на модната комбинација

Ferad Aruc
Канадскиот премиер Џастин Трудо, ги шокирал светските лидери во Давос кога за момент ги кренал панталоните од оделото за да ги потегне чорапите. Трудо е