vesti24.mk

Tag : Светското првенство

ЗАБАВА

Фото: Таа има лице на ангел, но мажите се ежат кога ќе го видат нејзиното тело

admin
Русинката, Јулија Вин на само 15 години сакајќи да ја зголеми самодовербата, одлучила да започне со вежбање во теретана. Оттогаш станала вистински фанатик за тренинг