vesti24.mk

Tag : СВР

МАКЕДОНИЈА

Детали за уапсениот од кабинетот на Спасовски: Беше во потесниот круг за прв човек на СВР Скопје

Ferad Aruc
Вработениот во кабинетот на министерот Оливер Спасовски, кој денеска беше уапсен, Драган С. до неодамна беше во тесна трка за прв човек на СВР Скопје.