vesti24.mk

Tag : Северина Којиќ

ЗАБАВА

(ФОТО) Секси мама: Северина ги запали обожавателите гола во кревет!

Ferad Aruc
За разлика од своите колешки, хрватската пејачка Северина Којиќ не е од оние кои секојдневно имаат подготвена провокација за на социјалните мрежи, но кога тоа
Uncategorized

Северина изненади со танцот а ла Мајкл Џексон (ВИДЕО)

admin
Поп-пејачката Северина Којиќ на еден концерт ги изведе познатите чекори на Мајкл Џексон, познатиот „moonwalk“ и ги воодушени присутните. Многумина се обиделе да го изведат,
Uncategorized

Овој познат пејач е првиот „сопруг“ на Северина (ФОТО)

admin
Поп-пејачката Северина Којиќ во далечната 1992 година сними видеоспот со колегата Златан Стипишиќ Џибони, во кој глумеше негова сопруга. Северина тогаш беше на почетокот на својата кариера, исто како