vesti24.mk

Tag : Северина фацебоок

Uncategorized

Северина отиде кај пластичен хирург, еве го резултатот (ФОТО)

admin
Убавата хрватска пејачка и снаа на пејачот Кеба, Северина, реши да посети естетски хирург. Таа инаку си ги подигна образите, еве ја промената:
Uncategorized

Северина кога не е стокмена и нашминкана, изгледа вака (ВИДЕО)

admin
Поп-пејачката Северина, нејзината пријателка Аленка и сопругот Игор Којиќ, во авионот со кој летаат за Лас Вегас, одлучија да го запеат познатиот хит на Елвис