vesti24.mk

Tag : Северина фото

Uncategorized

Северина отиде кај пластичен хирург, еве го резултатот (ФОТО)

admin
Убавата хрватска пејачка и снаа на пејачот Кеба, Северина, реши да посети естетски хирург. Таа инаку си ги подигна образите, еве ја промената: