vesti24.mk

Tag : Северина

ЗАБАВА

Дали ова е најголемиот јавен срам на Северина, а не е порно снимката (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Изведбата на песната „Мала је дала“ од кантавторот Зринко Тутиќ, на доделувањето на наградите Порин во 2002 година е најголемиот јавен скандал кој Северина го
БАЛКАН

Жестока и долга расправа: Северина не смеела да го погледне во очи, Милан бара старателство за синот

Ferad Aruc
Северина и Милан на суд стигнале одвоено, во придружба на своите адвокати, а кога седнале еден спроти друг во ходникот пред почеток на судењето, не
ЗАБАВА

Северина и Игор вљубени како првиот ден:„Ти си сонце во мојот живот“(фото)

admin
Колку и значи сопругот и колку го сака, Северина често покажува по социјалните мрежи, и споделува фоторафии од ниви заеднички поминати мигови. Така и овој
Uncategorized

Северина отиде кај пластичен хирург, еве го резултатот (ФОТО)

admin
Убавата хрватска пејачка и снаа на пејачот Кеба, Северина, реши да посети естетски хирург. Таа инаку си ги подигна образите, еве ја промената:
ЖИВОТ

Северина: Изгубив едно дете, нема да го изгубам и ова! (ВИДЕО)

admin
Хрватската пејачка Северина Коик завчера вечер гостувала на РТЛ и за хрватските медиуми зборувала за борбата за старателство над синот Александар, пишува српски „Курир“. –
Uncategorized

Северина изненади со танцот а ла Мајкл Џексон (ВИДЕО)

admin
Поп-пејачката Северина Којиќ на еден концерт ги изведе познатите чекори на Мајкл Џексон, познатиот „moonwalk“ и ги воодушени присутните. Многумина се обиделе да го изведат,
Uncategorized

Северина кога не е стокмена и нашминкана, изгледа вака (ВИДЕО)

admin
Поп-пејачката Северина, нејзината пријателка Аленка и сопругот Игор Којиќ, во авионот со кој летаат за Лас Вегас, одлучија да го запеат познатиот хит на Елвис