vesti24.mk

Tag : Севиља

ЗАБАВА

Старлетата го “стресе” Шпанскиот фудбал: “Спиев со фудбалери на Барселона, Реал Мадрид и Севиља”

Ferad Aruc
Белен Рока неодамна направи интервју за шпанските медиуми така што успеа да подигне прашина во светот на фудбалот откако призна дека спиела со неколку познати...