vesti24.mk

Tag : секира

ЗАБАВА

Со секира сакал да ограби продавница: По неколку секунди падна на колена и молеше за милост (ВИДЕО)

admin
Маж одлучил да ограби продавница во Портланд, па понел и секира. Мислел дека тоа ќе биде сосема доволно да го заплаши продавачот, меѓутоа се излажал.
СВЕТ

Хорор: Тинејџер со секира нападна неколку лица во Швајцарија

admin
Еден 17-годишник вооружен со секира синоќа нападна неколку лица на бензиска станица во местото Флимс во кантонот Сент Гален во североисточниот дел на Швајцарија, соопшти