vesti24.mk

Tag : СЕКС И ЉУБОВ

ЗАБАВА

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Најдобриот показател за здрава врска е нејзиното отсуство од Фејсбук

admin
Колку помалку слушате за една врска, толку е поцврста и подобра. Кога ќе видите, Фејсбукот е нужно зло. И покрај тоа што по 100 пати
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Попрво рака во оган, отколку да кажат „Те сакам“: 2 хороскопски знаци кои не покажуваат љубов

admin
Не станува збор дека тие не знаат да сакаат, едноставно не знаат како да го покажат тоа. Ако живеете со овие знаци, ќе мора да
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Жени, еве за што најмногу фантазираат мажите во кревет

admin
Мажите би сакале сексот да им трае подолго и тие ја сакаат предиграта како и жените, и повеќето од нив преферираат бавно доживување на оргазам.
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Зошто луѓето се бакнуваат?

admin
Дали знаевте дека научното истражување на бакнувањето се вика „филематологија“? За време на еден бакнеж, паровите разменуваат 9 милиграми вода, 0.7 милиграми протеин, 0.18 милиграми
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Драма во авион- патниците останаа со подотворена уста (ВИДЕО)

admin
Вчера науто патниците во летот од Манчестер до Ибица останале шокирани откако девојка одлучи да го „јавне„ своето момче среде авион без ронка срам. -Најпрвин