vesti24.mk

Tag : Секс

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Што му носат ѕвездите на секој хороскопски знак на полето на с*ксот за време на празниците?

admin
Поради пандемијата на коронавирусот, најголемиот дел од времето го поминуваме дома, а со тоа имаме можност да се поврземе со најблиските. Во продолжение прочитајте како...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

ОПАСНО: Сексот по короната не треба да трае повеќе од десет минути

admin
Пациентите кои имале коронавирус не треба да водат љубов најмалку еден месец по закрепнувањето од инфекцијата, предупредуваат експертите! Покрај тоа, самиот однос не треба да...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Веганите имаат двојно повеќе секс од месојадите

admin
Според истражување на страницата за познанства IllicitEncounters.com, веганите имаат двојно повеќе секс од месојадите, а имаат и повеќе сексуални фантазии. Дури 84 отсто од веганите...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тие сакаат акција: Лицата од овие хороскопски знаци најлесно ќе ги однесете во кревет

admin
Лицата родени во овие хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет. Лав Родени лидери, без проблем ќе ви дадат до знаење дека им...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Воделе љубов во кабина за магнетна резонанца- сега сите можат да го видат тоа, особено неговата „надареност“ (ВИДЕО)

admin
Некои од луѓето навистина знаат да го изберат местото за водење љубов. Особено доколку целиот свет има можност да гледа што и како правеле. Имено,...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

За подобар сексуален живот: Тренинг што ќе ви помогне да бидете подобри во кревет

admin
Вежби за подобрување на сексот? О, да! Сексот без никакво двоумење им е најомилената физичка активност меѓу луѓето. Меѓутоа иако некои ја сметаа за некој...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Немала секс со својот сопруг веќе 5 години, ова е бизарната причина

admin
Го одбива секој нејзин обид за интимно зближување. Огорчена жена открила дека немала секс со својот сопруг веќе пет години, и дека судејќи според зборови...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие 2 хороскопски знака важат за најдобри во кревет – Вистински експерти за интимните односи

admin
Кои се најголемите љубовници во хороскопот? Секој знак има свои предности меѓу чаршавите, но овие 2 хороскопски знака важат како најстрастени и најдобри. 1. Лав...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Зошто не треба да имате секс со поранешниот?

admin
Според истражувањето на една фабрика за секс играчки, дури 44 проценти од испитаниците изјавиле дека имале односи со поранешниот партнер. Некогаш враќањето во поранешниот кревет...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Поранешна ескорт дама открива 7 знаци кои укажуваат дека партнерот ве изневерува…

admin
Некогашна ескорт дама Sem X, ги споделила своите искуства во списанието „Body and Soul“. Нејзините клиенти неретко биле мажи во врска, вереници или пак сопрузи....