vesti24.mk

Tag : Селебрити

ЗАБАВА

Селма Хаек и во 52-та година изгледа одлично

Ferad Aruc
Селма Хаек споделила неколку фотографии на својот Инстаграм профил, каде позира во бикини и без шминка, а нејзините следбеници останале без здив. Убавата актерка објавила...
ЉУБОВ И СЕКС

Комичарот е една година во врска со неа, а луѓето се згрозени: “Тоа што го правите е можеби законски, но е неморално”

Ferad Aruc
Дејн Кук, популарниот американски комичар има 46 години, но тоа не го спречува да биде во врска со девојка која е цели 27 години помлада...
ЗАБАВА

“Мамо, зошто си толку позната?”: Ја прашла ќерката на Кардашијан

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, го живее животот со полна пареа, но малкумина успеаја да заборават како всушност таа се прослави. Ким во една...
ЗАБАВА

Ким Кардашијан се пофали со тенкиот струк во тесни хеланки и минијатурен топ

Ferad Aruc
Ким Кардашијан гостувала во емисијата на Џими Кимел за која одлучила да облече црн аутфит. Таа во последните неколку дена често носи вакви дневни комбинации,...
Uncategorized ЗАБАВА МОДА

Манекенката гордо ги покажала витките нозе и бујното деколте

admin
Кога ќе помислиме на најпознатите светски манекенки и модели, едно од првите имиња кое нѝ паѓа напамет е Кејт Мос. Мос е една од најпознатите...
ЗАБАВА

Трудната Криси Тајген покажала мал трик со кој нејзините гради “остануваат на место”

Ferad Aruc
Трудната манекенка Криси Тајген се појавила во шоуто “Lip Sync Battle Live” во секси издание, иако е трудна со нејзиното второ дете. Сепак, Криси не...