vesti24.mk

Tag : Селена Гомез

ЖИВОТ

Џастин Бибер “скршен” поради болеста на Селена Гомез

Ferad Aruc
Селена Гомез беше хоспитализирана после емотивниот слом кој го доживеа пред неколку денови. Пејачката заврши во писхијатриска болница каде е сместена против своја волја како
ЗАБАВА

Кој најмногу се богати и колку вреди еден пост на Инстаграм?

admin
Разбирајќи го огромниот потенција во онлајн сферата, маркетингот одамна се пресели на социјалните мрежи. Луѓето кои имаат голем број следбеници „вредат многу пари“. Но, кои
ЗАБАВА

(ВИДЕО+ФОТО 18+) Гола и крвава: Селена Гомез со невиден перформанс по бубрежната трансплантација

admin
Селена Гомез за прв пат се појави на сцената на американските музички награди во неделата вечерта по нејзината бубрежна трансплантација. 25-годишната ѕвезда дебитираше со дуетот
ЗАБАВА

Селена Гомез стана русокоса

admin
Вчеравечер во „Микрософт“ театарот во Лос Анџелес се одржа доделувањето на Американските музички награди. Најголемо внимание на црвениот килим предизвика Селена Гомез, која се појави