vesti24.mk

Tag : селфи фотографии

ЗАБАВА

ЗАГРИЖУВАЧКО: Поради опасни селфија загинале 259 луѓе

admin
Во обид да направат совршено селфи во екстремно опасни ситуации, од 2011 до 2017 година загинале 259 луѓе, покажа студија на Американсата национална медицинска библиотека....