vesti24.mk

Tag : септември

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Септември е месецот во кој на три хороскопски знаци ќе им врнат пари

admin
Вага Исклучително добар месец за комуникација со луѓето. Бидете доволно колегијални бидејќи и на вас ќе ви биде потребна поддршка. Ќе имате можност да почнете
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Септември 2018: Овие три знаци ќе ја сретнат љубовта на својот живот

admin
Овие три знаци ги очекува најдобрата есен во нивниот живот… Овен Кога ќе заврши ретроградното движење на Венера на 16-ти ноември, во вашата седма куќа
ЗАБАВА

Месецов ќе се венчате? Еве што значи тоа за вашиот брак и живот

admin
На балканските простори некогаш се верувало дека секој месец има свое значење и според него се одредува успехот на бракот. Доколку судбоносното „да“ ќе го
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Голем месечен хороскоп за септември 2018

admin
Овен Работа Уште едно лето се приближува, а вашите обврски се зголемуваат на почетокот на овој месец. Месечниот хороскоп за септември предвидува важни моменти кога
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Што носи септември за хороскопските знаци на полето на љубовта?

admin
Што ги очекува хороскопските знаци во првиот есенски месец? Овен Ве очекува активен месец на полето на социјалните случувања, а кога има многу случувања, постои
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Љубовен хороскоп за септември- овој знак ќе ја круниса својата врска со брак, а лавовите во проблеми со партнерот

admin
Овен Ве очекува активен месец на полето на социјалните случувања, а кога има многу случувања, постои и голема шанса за љубов. Ако не сте во