vesti24.mk

Tag : Сергеј Шојгу

СВЕТ

Фото: Новата портпаролка на рускиот министер е вистинска сензација на интернет поради убавината

admin
Рускиот министер Сергеј Шојгу има нова портпаролка, 26-годишната Росијана Марковска. Таа не само што има добра биографија, туку е и неверојатно убава. Родена е на