vesti24.mk

Tag : Силва

Uncategorized

Сити без Агуеро и Силва против Палас, Браво ја заврши сезоната

admin
Пеп Гвардиола, менаџерот на Манчестер сити, на конференцијата за медиумите даде изјава за кадровските проблеми што ги има пред денешниот натпревар против Кристал палас. „Граѓаните“