vesti24.mk

Tag : Силвестер Сталоне

ЖИВОТ

Сталоне изненади со фотографија од снимањето: “Ова не е Рамбо”

Ferad Aruc
Силвестер Сталоне ги воодушеви обожавателите со најава дека се припрема за снимањето на новото продолжение од серијалот “Rambo”, но воодушевувањето спласна откако тој објави фотографии
СВЕТ

Откако дозна дека е мртов, Сталоне мораше да докажува дека е жив

Ferad Aruc
Актерот Силвестер Сталоне требаше да докаже на фановите дека тој се уште е жив откако на социјалните мрежи повторно се прошири бизарна измама, во која