vesti24.mk

Tag : Силовање

Uncategorized СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

Камерите како четворица мажи изнеле девојка од паб по финалето на ЛШ, па ја силувале и убиле

admin
Надзорните камери го снимиле моментот кога четворица мажи носат пијана и дрогирана девојка од бар, пред наводно да ја силуваат и убијат. 21-годишната Нонг Гифт
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Хорор во Кумано: силувал 13-годишно девојче

admin
СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил