vesti24.mk

Tag : Силување

ЗАБАВА

Дедото ја силувал кога била малолетна: Кога проговори за пеколот низ кој поминала, следуваше уште поголем шок

admin
Жена од Велика Британија, која како тинејџерка сексуално ја злоставувал нејзиниот дедо, одлучила со јавноста да ги сподели пораките кои и ги испраќал. Раскажала како
ВЕСТИ СВЕТ

Неверојатна снимка од дрон, ја спасиле малолетничка во последен момент од манијак

Ferad Aruc
Полицијата во Бостон ја пронашла во саботата, со помош на дрон, исчезнатата 16-годишна девојка, која ги побарала и им рекла дека е силувана. Девојката преку
ЗАБАВА

Малолетно девојче го киднапирале, два месеци ја силувале и жигосувале, зборовите на нејзината мајка ќе ве расплачат

admin
Случајот со киднапирање и злоставување на девојче во Мароко ја згрози јавноста, а сега се огласи и нејзината мајка. Неименуваната 17 годишна малолетничка насилниците ѕверски
ВЕСТИ СВЕТ

ПУТИН ГО ОДОБРИ ЗАКОНОТ: Жените во Русија имаат право да го убијат човекот кој ги силувал!

Ferad Aruc
Предлог законот за доживотна казна за оние коиизвршиле дела како педофилија и силување, беше одобрен од претседателот Путин. Руските жени отсега слободно ќе можат да
ЖИВОТ

„Ја силував додека не умре, но никако не ми доаѓаше да повикам Брза помош“

Ferad Aruc
На своите пријатели Брајан им испратил порака дека не знае дали девојката воопшто била жива додека тој свршувал во неа. Следното утро таа била мртва,
ЦРНА ХРОНИКА

Педофил во кожа на доктор силувал 156 жени и добил 175 години затвор: Се соочиле со него на суд, еве ги нивните исповеди

Ferad Aruc
Еден американски доктор осуден е на доживотна затворска казна. Се соочил со 156 жени на суд кои сексуално ги злоставил. Судијата за време на изрекувањето
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Фатен силувачот од струмичко: За четири дена се обидел да силува 5 жени во Струмица

Ferad Aruc
Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против Т.Т. (25) од струмичко село, поради постоење основи на сомнение за сторени пет кривични дела „силување“. – Пријавениот