• Home
  • Симпсонови

Tag : Симпсонови

ЗАБАВА

Симпсонови предвидуваат кој ќе го игра финалето на Мундијалот

admin
Симпсонови изгледа повторно предвидуваат, овој оат станува збор за финалето на Светското првенство во фудбал кое се одржува во Русија. Обожавателите на култната анимирана серија
ЗАБАВА

ПО 30 ГОДИНИ: Откриени интересни детали за Симпсонови- погледнете зошто се жолти

admin
Еден од продуцентите на познатата цртана серија „Симпсонови”, Мајк Рајс во својата нова книга открива зошто сите од семејството се жолти, зошто местото се вика