vesti24.mk

Tag : Симпсонови

ЗАБАВА

Симпсонови пак предвидоа: Пред 13 години беше само нивна епизода, денес е реалност (ВИДЕО)

admin
Анимираната серија „Симпсонови“ продолжува со бизарните предвидувања на настани. Откако предвидоа дека Доналд Трамп ќе стане американски претседател, дека ќе се појави паметен часовник, дека
ЗАБАВА

Симпсонови предвидуваат кој ќе го игра финалето на Мундијалот

admin
Симпсонови изгледа повторно предвидуваат, овој оат станува збор за финалето на Светското првенство во фудбал кое се одржува во Русија. Обожавателите на култната анимирана серија
ЗАБАВА

ПО 30 ГОДИНИ: Откриени интересни детали за Симпсонови- погледнете зошто се жолти

admin
Еден од продуцентите на познатата цртана серија „Симпсонови”, Мајк Рајс во својата нова книга открива зошто сите од семејството се жолти, зошто местото се вика