vesti24.mk

Tag : Синди Крафорд

МАКЕДОНИЈА

Бакојани за името „Македонија“: И јас сакам да сум Синди Крафорд, но…

Ferad Aruc
Запрашана дали терминот „Македонија“ треба да биде дел од идното име на соседната земја, поранешната министерка за надворешни работи на Грција вели дека постојат желби,
Uncategorized

15-годишната ќерка на Синди Крафорд во мини фустан во Лос Анџелес

admin
Крушата под круша паѓа, 15 годишниот модел ќерката на славната манекенка Синди Крафорд е новото лице на парфемот Daisy Marc Jacobs. Долгоногата убавица присуствуваше на