vesti24.mk

Tag : Сите полудеа поради оваа снимка

ЗАБАВА

Сите полудеа поради оваа снимка: Милионер изнајмил стриптизети за 12. роденден на својот син, реакциите не се позитивни (18+)

Ferad Aruc
На интернет неодамна била објавена снимка на која се гледа како две разголени стриптизети играат околу 12-годишно дете. Една од стриптизетите ги става рацете на