vesti24.mk

Tag : Сити Мол

МАКЕДОНИЈА

Апсење пред Сити Мол – прилепчани фатени со големо количество на оружје

Ferad Aruc
Тројца прилепчани уапсени во близина на трговскиот центар Сите Мол во Скопје – На 10.01.2018 година околу 21,50 часот полициски службеници од ПС Карпош во