vesti24.mk

Tag : скали

ЗАБАВА

Србин си го заглавил „поршето“ на скали- барал паркинг, па станал виц на денот (ФОТО)

admin
Седумдесет и две годишен белграѓанец станал виц на денот во Риека кога во понеделникот барајќи паркинг низ градот, го заглавил своето скапо возило на скали....