vesti24.mk

Tag : скокнала на рибарски брод

ЗАБАВА

(Видео) Ајкула скокна од океанот и се заглави на палубата на рибарски брод!

Ferad Aruc
Вистинско чудо се случувало во Лонг Ајленд кога џиновска ајкула скокна од морето и се заглави на оградата на едно рибарско бродче. Присутните на бродчето,