vesti24.mk

Tag : скопје по земјотресот

Uncategorized

Чиј наредби ќе слуша полицијата на вечерашните протести?

admin
Кој раководи со оперативниот штаб на МВР во пресрет на вечерашните протести најавени од иницијативата „За заедничка Македонија“? Официјален одговор на ова прашање нема. Денеска