vesti24.mk

Tag : Скотсдејл

ЗАБАВА

Поранешниот прв човек на Холивуд “добил шамари” сред ресторан

Ferad Aruc
Филмскиот продуцент кој бил обвинет дека со години сексуално вознемирувал актерки и соработнички, одбил да повика полиција, иако бил физички нападнат во јавност од непознат