vesti24.mk

Tag : Скриена камера

ЗАБАВА

Хорор кој долго ќе го паметите: Скриена камера од која многумина би доживеале инфаркт (ВИДЕО)

admin
На новите стражари на гробиштата во дел од Бразил им приредија стрес и шок кој ќе го паметат цел живот. За почеток, можат да бидат
ЗАБАВА

Ги убедуваат дека се невидливи: Вас ќе ви биде урнебесно, но тие останаа во невиден шок (ВИДЕО)

admin
Вие сте невидливи и сите околу вас велат дека не ве гледаат. Ве нема ниту на фотографиите на кои знаете дека сте сликани. Што би
ЗАБАВА

Влегоа во тоалет и погледнаа кон огледалото: Ги облеа страв, а вие ќе се изнасмеете (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи повторно кружи ова видео кое ги насмеа корисниците до солзи. Но, оваа ситуација беше смешна за сите, освен за главните ликови. Како
ЗАБАВА

Без Гаќички: Девојката на најдобриот другар се удварала – си ги раширила нозете… (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Замислите дека одите кај најдобриот другар и се запознавате со нејзината секси девојка, но на крајот ве остава на незгодна ситуација. Единствено поштено објаснување за
СВЕТ

Скриена камера: На слепиот маж му се отвора куферот полн со пари, погледнете ја реакцијата на минувачите

Ferad Aruc
Еден маж решил да се маскира во слеп човек кој носи полн куфер пари. Кога минува покрај луѓе, куферот се отвора, а парите паѓаат пред