vesti24.mk

Tag : слатка лубеница

ЗДРАВЈЕ

Одберете здрава, слатка и сочна лубеница: Следете ги овие чекори и никогаш нема да погрешите!

admin
Летото го сакаме и поради лубениците. Изборот секоја година е голем. Еве како да одберете паметно! Колку пати сте дошле дома, сте ја пресекле лубеницата