vesti24.mk

Tag : смајли

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Корисниците на интернет едвај ги дочекаа: Погледнете ги новите 230 емотикони (ВИДЕО)

admin
„Јуникод консорциум“ претстави 230 нови емотикони за оваа година, од кои 175 претставуваат луѓе и делови од човечкото тело. Отсега бојата на кожата и полот...