vesti24.mk

Tag : сметка

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Чиста сметка, долга љубов: Направете буџет за 2019 за доброто на врската

admin
Младите брачни парови добиваат најразлични совети кога ќе стапат во брак. „Комуницирајте и кога ви е најтешко“, „Вежбајте заедно и хранете се здраво“, „Патувајте колку
ЗАБАВА

Хит на целиот Балкан: Тоа се вика забава- за една вечер испиле пива, текили и шампањ за 12 илјади евра (ФОТО)

admin
На социјалните мрежи се шири сметка од ноќен клуб во Хвар, на која за само еден вечер се испиени 87.669 куни, што е 11.732 евра.
ЗАБАВА

Кој треба да ја плати сметката на првиот состанок? Овој пар влезе во жестока расправија околу тоа, а еве кој попушти (ВИДЕО)

admin
Пар во емисијата „Прв состанок“ која се прикажува на една британска телевизија, започна бурна расправија на тема: Кој треба да ја плати вечерата на првиот