vesti24.mk

Tag : снимање

ЗАБАВА

Дечкото го фати комшијата на дело како шпиунски ја фотографира неговата девојка

Ferad Aruc
Дечкото го фати комшијата на дело како шпиунски ја фотографира неговата девојка во дворот. Девојката легнала и си се сонча, а комшијата цела меморија си...
ЉУБОВ И СЕКС

Како изгледа снимањето на секс сцена од филм?

Ferad Aruc
Снимки од зад камерите на филмот „Stretch“ на Џо Карнахан покажуваат колку бизарно и нееротско може да изгледа снимањето на секс-сцена во филм. Смеењето на...