vesti24.mk

Tag : снимка

ЗАБАВА

Нешто чудно се случувало во нивниот двор: Кога ја виделе снимката останале во шок и страв (ВИДЕО)

admin
Застрашувачки момент бил забележан од надворешната камера во една семејна куќа во англиското село Игл, а сцената е забележана во дворот на поранешно училиште, кое
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Морничава снимка од тајфунот на Филипини: “Доаѓа судниот ден!”

Ferad Aruc
На социјалните мрежи се појави снимка од тајфунот Мангкхут кој ги погоди Филипините, а истата потсетува на морничава сцена од хорор филм. На снимката се
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Момче и две девојки голи во акција во паркиран автомобил: Кога се слушна пукање веднаш излегле

Ferad Aruc
Еден маж одлучи да се пошегува со момче кое во својот автомобил бил на задното седиште во присуство на две девојки, така што поставил петарди
ЗДРАВЈЕ

Снимка која го запрепасти цел свет, не само бремените! (Видео)

Ferad Aruc
Бебе чија мајка пушела, го покривале лицето и ја мрдале устата. Истражувачи од двата универзитета Дархам и Ланчестер, се здружиле детално да ги испитат и