vesti24.mk

Tag : Сол Перез

ЗАБАВА

Водителката го осигурала задникот на 80.000 евра, на него “паѓаат” најпознатите фудбалери

Ferad Aruc
Водителката на временска прогноза од Аргентина, Сол Перез, се прослави со својот задник кој го осигурала на повеќе од 80.000 евра. Има повеќе од два...