vesti24.mk

Tag : сопруга

ВЕСТИ

Сопругата на градоначалникот на Гевгелија Сашо Поцков, добивала тендери под притисок на сопругот

admin
Дали Поцков вршел притисок неговата сопруга да ги зема тендерите во Општина Гевгелија?, ова го прашува порталот Сигнал и Имфомакс. Сопругата на градоначалникот на Гевгелија, Бети...
ЗАБАВА

Сопруга и љубовница станале најдобри пријателки: Двете го оставиле човекот кој ги лажел (ФОТО)

admin
Партнерот на Керол Авенел (37) ѝ признал дека чека дете со друга жена. Ѝ се заколнал дека таа врска била краткотрајна и дека е завршена,...
ЗАБАВА

Танцуваше со згодна девојка на свадба, а потоа дојде неговата сопруга: Нејзината реакција е хит на интернет (ВИДЕО)

admin
Овој човек се забавуваше на една прослава и на подиумот играше. Друштво му правеше згодна девојка, со која заедно танцуваа и се веселеа. Тоа не...
ЗАБАВА

Додека сопругата беше во болница спиев со тештата: Ова е најодвратното признание на неверство кое сте го виделе

admin
Популарната колумнистка на „Сан“ добила ужасна исповед од еден неверен маж кој и се обратил. Пораката гласела вака: Драга Деидре, потајно имам секс со својата...
ЗАБАВА

Моќна порака до сите татковци кои имаат ќерки: Како треба да се однесуваш со нејзината мајка?

admin
Жена им се обрати на сите мажи кои имаат ќерки за да им порача дека тие имаат најголемо влијание врз замислата на нивните принцези за...
ЗАБАВА

Шок кој ќе го памети цел живот: Отишол на врата кај љубовницата, му отворила неговата сопруга (ВИДЕО)

admin
Лесли (25) од Бојси во САД и нејзиниот година дена постар сопруг Коди станаа хит на интернет уште пред неколку години. Имено, снимката која станала...
ЖИВОТ

На сопругот му „наместила“ малолетничка, но останала шокирана кога видела што направил! (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Жена на својот сопруг му наместила заводничка која му пристапила додека ги хранел патките во паркот. Девојката лажела дека сеуште не е полнолетна, што на...
ЖИВОТ

Сопругата му погинала, а 4 години подоцна погледнал фотографии и останал во шок

Ferad Aruc
Рафаел Дел Кол ја изгубил својата сопруга Татјана во сообраќајна несреќа пред 6 години, а се што му останало од неа била нивната едногодишна ќерка, Реиса....
ЗАБАВА

Бегство како ова нема ни на филм: Сопругот се врати порано дома, па швалерот мораше да спасува живот (видео)

Ferad Aruc
Сцената која ќе ја видите подолу, доаѓа од градот Сао Паоло во Бразил, а на неа е прикажано филмското бегство на еден швалер, кој бил...
ЗАБАВА

Мислела дека нејзиниот сопруг се тушира, но кога ја отворила вратата следело вистинско ИЗНЕНАДУВАЊЕ!

Ferad Aruc
Ова видео е вирално, стана вистински хит на Интернет и има гледаност од над 5 милиони прегледи. Искуството што го имала оваа жена со нејзиното...
Uncategorized

Урнебесна поза на таткото и синот: Даниел Кајмакоски (ФОТО)

admin
Откако сопругата Кристина на свет го донесе нивниот прв син, поп-пејачот Даниел Кајмакоски периодов е повеќе активен на приватен план, па на социјалните мрежи често објавува...