vesti24.mk

Tag : сопруг

ЗАБАВА

Женска одмазда: Кога нејзиниот сопруг го отвори сандачето, за малку ќе се онесвестеше (ВИДЕО)

admin
Американка од Охајо решила да му се одмазди на сопругот и му ставила лажна змија во поштенското сандаче. На снимката што настанала пред десетина дена,
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ако е ваш, вие сте среќна жена: Мажите во овие хороскопски знаци се совршени сопрузи

admin
Мажите родени во овие три хороскопски знаци имаат големи квалитети кои ги прават совршен „материјал за брак“! Водолија Водолиите тешко му го „даваат“ срцето некому,
ЗАБАВА

Со години криел тајна под работната маса: После смртта на својот сопруг пронашла нешто што ја оставило без зборови (ФОТО)

admin
Нивната љубов била инспирација за многумина и траела со години. Меѓутоа, целиот свет на Беки се срушил кога неочекувано нејзиниот сопруг починал на крајот на
ЗАБАВА

Маж го тужеше љубовникот на сопругата, пресудата ќе ве остави без зборови

admin
Судија во Северна Каролина врз основа на архаичен и малку познат закон, му наложил на љубовникот да исплати голема сума на пари на мажот со
ЗАБАВА

Еј, тој ми е сопруг, не татко: Кортни со 25 години веќе стана баба, една од нејзините внуки е 6 години помала од неа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

admin
Студентката, 25 годишната Кортни неодамна се омажија за 59 годишниот Ван Торнтон и со стана „баба“ на своите три внучиња- Садие (14), Џуд (19) и
ЗАБАВА

Ја намамила љубовницата на сопругот во својот сан, па и приредила вистински хорор- поради ова завршила во затвор

admin
Жена ја намамила љубовницата на својот сопруг, па ја врзала, и ставила лут сос во половиот орган, а на крај и ја избричила и главата.
ЗАБАВА

Мислела дека сопругот ја изневерува, па му го прегледала компјутерот: Од морбидната вистина што ја открила ќе погледнете хорор (ВИДЕО)

admin
Додека го држел детето и позирал пред камерата, Жилберто Вале изгледал како секој друг семеен човек. Полицаецот кој оди во црква го освои срцето на
ЖИВОТ

На сопругот му „наместила“ малолетничка, но останала шокирана кога видела што направил! (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Жена на својот сопруг му наместила заводничка која му пристапила додека ги хранел патките во паркот. Девојката лажела дека сеуште не е полнолетна, што на
ЗАБАВА

Бегство како ова нема ни на филм: Сопругот се врати порано дома, па швалерот мораше да спасува живот (видео)

Ferad Aruc
Сцената која ќе ја видите подолу, доаѓа од градот Сао Паоло во Бразил, а на неа е прикажано филмското бегство на еден швалер, кој бил
ЗАБАВА

 Трите правила на сопругот и брилијантниот одговор на неговата поубава половина

Ferad Aruc
Новопечен сопруг решил да ѝ постави три кратки правила на својата сопруга, а на неговите правила и таа возвратила со прилично интересен одговор. Еден ден
ЗАБАВА

Мислела дека нејзиниот сопруг се тушира, но кога ја отворила вратата следело вистинско ИЗНЕНАДУВАЊЕ!

Ferad Aruc
Ова видео е вирално, стана вистински хит на Интернет и има гледаност од над 5 милиони прегледи. Искуството што го имала оваа жена со нејзиното
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

ШОК! Го испрскала сопругот со солна киселина по лицето

admin
Жена на возраст од 43 години, жителка на кичевското село Брждани, доби кривична пријава од полицијата бидејќи со солна киселина го испрскала по лице својот