vesti24.mk

Tag : Спајдермен

ЗАБАВА

„Францускиот спајдермен“ имаше одлична идеја, но го уапсија (ВИДЕО)

admin
Ален Робер, познат како „францускиот спајдермен“ денеска, без јаже, се искачи на облакодер во Париз за да собере пари за реновирање на познатата париска катедрала...
ЗАБАВА

Даде отказ во банка и последниот ден одлучи да направи нешто за кое сите зборуваат: Погледнете како дојде на работа (ВИДЕО)

admin
Банкар од Сао Паоло, дал отказ па решил својот последен работен ден да го помине така што ќе остане запаметен. Овој Бразилец облекол костим на...
Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

„СПАЈДЕРМЕН“ од Африка спаси детенце од сигурна смрт (ВИДЕО)

admin
Младиот имигрант од Мали, Мамаду Гасама, стана херој во очите на светската јавност откако се искачи по фасадата на зграда во Париз за да спаси...