vesti24.mk

Tag : Спортс Илустрејтед

ЗАБАВА

Пред една година работела како чистачка, а сега “крева прашина” секаде каде и да се појави

Ferad Aruc
Плус сајз моделот Табриа Мејџорс неодамна изјави дека во ова време минатата година работела како чистачка, а сега има успешна кариера во светот на манекенството...
Uncategorized

Кејт Аптон позираше топлес на карпа, но голем бран ја “фрли” манекенката во вода

Ferad Aruc
Деновиве Кејт Аптон престојува на островот Аруба каде снимаше фотосесија за мгазинот Спортс Илустрејтед, но за време на фотографирањето, каде позира топлес имаше мала незгода....
ЗАБАВА

Лекција по боречки вештини со “жешката” Хана Фергусон! (ФОТО и ВИДЕО)

Ferad Aruc
Хана Фергусон е 29 – та девојка по ред која учествуваше во големиот проект на магазинот “LOVE”. Американскиот модел, Хана има 25 години и беше...
ЗАБАВА

Рај за очи: Нина Агдал – Најсексапилната девојка во комбинација со најтропските локации

Ferad Aruc
И повеќе од познато е дека магазинот Спортс Илустрејтед ги ангажира најубавите и најсексапилните девојки на светот, а ги снима и можеби најпровокативните фотосесии за...