vesti24.mk

Tag : Србинка

ЗАБАВА

Србинка го прослави разводот во венчаница: Направи огромна забава, гостите биле облечени во црно, а од деталите ќе се насмеете (ФОТО)

admin
Србинката Билјана Рупар од Ниш го прославила 35-тиот роденден и разводот од бракот со прослава со 100 гости во една позната кафеана. Специјално за таа
БАЛКАН

Мртва 21 годишна девојка од Србија, завиткана во тепих, најдена во Швајцарија

Ferad Aruc
Полицијта во Швајцарија најде тело во шума, која се утврди дека е 21- годишната Изабела Тодоровиќ со потекло од Србија. Човекот кој е сопственик на
ЖИВОТ

Исповед на Србинка: Не знаев што е достоинство додека не преминав во ислам!

Ferad Aruc
Драгана Ј. (30) родена во Нови Пазар имала 25 години кога ја прифатила религијата ислам. Вели никогаш не сонувала дека поради љубов ќе премине во