vesti24.mk

Tag : стил

ЗАБАВА МОДА ХОРОСКОП

Луѓето родени во овие четири хороскопски знаци имаат чувство за стил

admin
Кога ќе погледнете некои луѓе, веднаш помислувате дека се родени со добар вкус. Секоја нивна дневна комбинација изгледа совршено, а нивните домови можат да красат...
СВЕТ

Првата дама на САД се појавила во потполно бело елегантно издание

Ferad Aruc
Првата дама на САД повторно го покажала својот беспрекорен стил. Меланија и Доналд Трамп вчера во Белата куќа го угостија францускиот претседател Емануел Макрон и...
ЗАБАВА

Дали сте го забележале овој детаљ на принцот Хари откако е со Меган?

Ferad Aruc
Откако и официјално стана вереничка на принцот Хари, светот полуде по стилот на Меган Маркл. Штом зачекори во јавноста, сите сакаат да знаат што таа...