vesti24.mk

Tag : стрелец

ЗАБАВА ХОРОСКОП

4 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во 2019 година

admin
Пред нас е новата 2019 година, а астролозите предвидуваат дека ова ќе биде година на просперитет и среќа. Ѕвездените миленици ќе бидат овие 4 хороскопски
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овој хороскопски не знае да биде верен

admin
Истражување кое било спроведено на една интернет страница за запознавање на партнери открило кој хороскопски знаци најчесто се впуштаат во неверство. Судејќи според резултатите на
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ноември ќе биде најдобриот месец во годината, но само за овие три знаци!

admin
Овие три знаци ќе ја почувствуваат енергијата на Јупитер и ќе го подобрат секој аспект од својот живот. Ќе бидат покреативни, поенергични и ќе постигнат
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Врвни прељубници: Ако имате партнер од овие хороскопски знаци, сигурно ќе бидете изневерени

admin
Ако сте во врска или во брак со некој од овие три хороскопски знаци, се надеваме дека знаете како да простите неверство. Се разбира дека
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Како да освоите девојка родена во хороскопски знак Стрелец?

admin
Жените родени во хороскопскиот знак Стрелец се иницијативни, остроумни, снаодливи и досетливи личности, кои постојано се во потрага по нешто ново, кое ќе им го
Uncategorized

Леброн Џејмс најдобриот стрелец во историјата на НБА

admin
Леброн Џејмс, ѕвездата на Кливленд Кавалиерс, од Американската (НБА) лига стана најдобар стрелец во историјата на НБА Плеј-офс. Леброн Џејмс, ѕвездата на Кливленд Кавалиерс, од Американската (НБА)