vesti24.mk

Tag : Сузана Гавазова

ЖИВОТ ЗАБАВА

Најдобриот задник од македонската естрада: Пејачката ги покажа своите облини на плажа (ФОТО+ВИДЕО)

Ferad Aruc
Сузана Гавазова ги почести своите следбеници со повеќе фотографии од својот одмор на кои таа ги открива своите облини. Гавазова ги објави фотографиите од нејзиниот...